РІШЕННЯ СЕСІЇ VІІ СКЛИКАННЯ

У  К  Р  А  Ї  Н  А
МИКОЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
РІШЕННЯ
сесії VІІ скликання

 1. Про результати чергових виборів та визнання повноважень Миколаївського селищного голови на період VIІ скликання.
 2. Про результати чергових виборів та визнання повноважень депутатів Миколаївської селищної ради на період VIІ скликання.
 3. Про обрання лічильної комісії по виборах секретаря Миколаївської селищної ради.
 4. Про обрання секретаря Миколаївської селищної ради.
 5. Про утворення постійних комісій Миколаївської селищної ради, затвердження їх складу та Положення про них.
 6. Про внесення змін до бюджету Миколаївської селищної ради.
 7. Про проведення громадських слухань щодо зміни назви села Воровського.
 8. Про затвердження регламенту роботи Миколаївської селищної ради VII скликання Миколаївського району Одеської області.
 9. Про утворення виконавчого комітету Миколаївської селищної ради VII скликання Миколаївського району Одеської області.
 10. Про комісію з розгляду земельних спорів при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради VII скликання Миколаївського району Одеської області.
 11. Про внесення змін до складу адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Миколаївської селищної ради.
 12. Про присвоєння Миколаївському селищному голові рангу посадової особи, встановлення посадового окладу, доплати за ранг та за вислугу років, надання матеріальної допомоги та преміювання.
 13. Про присвоєння секретарю Миколаївської селищної ради рангу посадової особи, встановлення посадового окладу, доплати за ранг та за вислугу років, надання матеріальної допомоги.
 14. Про внесення змін до бюджету Миколаївської селищної ради.
 15. Про надання дозволу КП “Миколаївське” на проведення ярмарок в смт. Миколаївка Миколаївського району Одеської області.
 16. Про погодження договору оренди автомобіля між Миколаївською селищною радою та ТОВ “Агроінвестгруп”.
 17. Про проведення громадського обговорення  з питання    перейменування вулиць в смт.  Миколаївка Миколаївського району Одеської області.
 18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Нестеренку Василю Васильовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої за адресою:Одеська область Миколаївський район смт Миколаївка вул.Лісна,10.
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Діренко Віри Іванівни для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) розташованої за адресою :Одеська область Миколаївський район смт Миколаївка вул.Шевченко,12.
 20. Про надання дозволу   на укладення  договору оренди  строком на 1 (один) рік на земельну ділянку на якій  розміщено постійно діючий  «бік-борд» районної  партійної організації Аграрної партії України за адресою:Одеська область Миколаївський район смт Миколаївка вул.Д.Ковальової б/н.
 21. Про   проведення   вуличного   освітлення на території Миколаївської селищної ради.
 22. Про  зміну назви с. Воровського Миколаївського  району  Одеської області.
 23. Про прийняття проекту рішення  «Про встановлення тарифів за надані  комунальним підприємством «Миколаївське» послуги з вивозу твердих побутових відходів».
 24. Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення LYIII   сесії YI скликання Миколаївської селищної  ради від 03.04.2015 року №542-YI «Про  встановлення тарифів на послуги з  централізованого водопостачання та  водовідведення для абонентів КП «Миколаївське».
 25. Про вжиття заходів по упорядкуванню використання жителями Миколаївської селищної ради центральної водо мережі.
 26. Про делегування Миколаївській районній раді повноважень щодо створення та управління об’єднаним трудовим архівом Миколаївського району.
 27. Про затвердження Програми по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася в смт. Миколаївка Миколаївського району Одеської області на період встановлення карантину щодо африканської чуми свиней.
Loading...