Рішення виконкому

У  К  Р  А  Ї  Н  А
МИКОЛАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
VІІ скликання

 1. Про створення робочої комісії з питання  розташування  дитячого майданчика в смт. Миколаївка, вул. Нахімова, б/н Миколаївського району Одеської області.
 2. Про надання дозволу на підключення будівлі районного будинку культури до системи водогону.
 3. Про надання  гр. Кормільцевій Л.Л.  дозволу на підключення садиби, розташованої  по вул. Леніна,51, смт. Миколаївка до системи  водогону.
 4. Про виділення місця для розміщення пам’ятного знака учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС на території селища Миколаївка.
 5. Про зміну адреси житлового будинку, розташованого за адресою: смт. Миколаївка, вул. Гагаріна,2.
 6. Про затвердження переліку видів оплачуваних громадських робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребі громади та сприяють її соціальному розвитку на території Миколаївського району на 2016 рік.
 7. Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці, що належить Стерніку А.М.
 8. Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування, малолітнім Мельниченком Олександром Сергійовичем, 20.05.2003 р.н.
 9. Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, малолітнього Кондратєва Дмитра Вікторовича, 29.01.2007 р.н.
 10. Про затвердження графіку особистого прийому громадян.
 11. Про надання ФОП  Михальчук Л.О. дозволу наз здійснення торгівлі–бару «Лада» в святкові дні.
 12. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до

Миколаївської селищної ради протягом  2015 року.

 1. Про взяття на квартирний облік дітей, позбавлених батьківського піклування, неповнолітнього Багрінцева Давида Олександровича, 23.05.2001р.н. та неповнолітню  Багрінцеву  Дарину  Олександрівну, 23.03.1999р.н.
Loading...